Szeroki zakres oferowanych przez nas usług

Zapoznaj się z naszymi usługami

Our Services

Żywienie kobiet planujących ciążę, będących w ciąży i karmiących

Razem z nami przygotuj się do tego wyjątkowego okresu w życiu każdej kobiety. Powiemy Ci jak się odżywiać przed ciążą, a także w trakcje trwania ciąży, po co warto sięgać a czego lepiej unikać. Udzielamy również porad panią, które mają problem z poczęciem dziecka. Zdrowie Twoje i Twojego maluszka jest dla nas najważniejsze.

Żywienie w chorobach

Jeśli Ty bądź ktoś z Twojej rodziny zmagacie się z alergią pokarmową, cukrzycą, chorobami serca, nerek, wątroby, przewodu pokarmowego, nowotworem lub innymi jednostkami wymagającymi interwencji dietetycznej to dobrze trafiłeś. Po dokładnym przeanalizowaniu Twojego przypadku dobierzemy indywidualną dietoterapię, tak aby przyspieszyć Twój powrót do zdrowia.

Terapia otyłości i nadwagi

Nie jesteś zadowolony/a ze swojej wagi? Przyjdź, a postaramy się zaradzić Twoim problemom. Pamiętaj, że nadwaga i otyłość dotykają coraz większej ilości społeczeństwa, a nieleczone mogą prowadzić do wielu poważnych schorzeń. Nie dopuść do tego, przyjdź do Nas i zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

Terapia niedożywienia i niedowagi

Masz problemy z apetytem? A może jesz, a mimo to nie możesz przybrać na wadze? Skorzystaj z naszej pomocy w drodze po upragniony cel. Razem go wyznaczymy i razem będziemy do niego dążyć.

Żywienie dzieci i młodzieży

Pamiętaj, że sposób odżywiania w okresie dzieciństwa i młodości Twojego dziecka znacząco wpływa na stan jego zdrowia w życiu dorosłym. Zatroszcz się o przyszłość swojego dziecka już dziś.

Żywienie w sporcie

W naszej poradni dietetycznej doradzamy również ludziom, którzy uprawiają sport hobbystycznie lub zawodowo. Układamy indywidualne jadłospisy tak aby pokryć Twoje zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze, a także polepszyć Twoje osiągnięcia i wydolność fizyczną.

Zakupy z dietetykiem

Jeśli będąc na zakupach gubisz się w skomplikowanych etykietach żywieniowych, nie jesteś pewny/a czy dany produkt jest zdrowy i wartościowy to wybierz się na zakupy z dietetykiem. Doradzimy Ci jak mądrze kupować tak, aby jedzenie służyło Twojemu zdrowiu.

Edukacja

Jesteś osobą zdrową, nie masz problemów z wagą, ale nie jesteś pewien/na czy Twój sposób odżywiania korzystnie wpływa na Twój organizm. Przyjdź, a my chętnie odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie. Podpowiemy co jest prawdziwą skarbnicą zdrowia, a co tylko udaje produkt zdrowy.

Testy genetyczne

Otrzymasz informacje jak optymalnie wykorzystywać swoje genetyczne predyspozycje – rozwijać swoje mocne strony i niwelować wpływ mniej korzystnych wariantów genetycznych.

Analiza Pierwiastkowa Włosa

Analiza Pierwiastkowa Włosa EHA to sprawdzona i skuteczna metoda diagnozy Twojego stanu zdrowia i zdrowia Twoich bliskich. Na podstawie ilości 28 pierwiastków wynik tego badania, lepiej niż w przypadku innych metod, określa zaburzenia równowagi organizmu oraz przemian pierwiastków i ich wzajemnych powiązań.

en_USEnglish